HAKKIMIZDA

ÖZYÜRÜR BAKALİT

Özyürür Bakalit 1982 yılında faaliyetlerimize başlamıştır. Yaklaşık olarak sektörde 35 yıldan beri faaliyet göstermekteyiz. Kahramanmaraş organize sanayi bölgesinde 10.000 metrekarelik bir alana sahip firmamız, mutfak eşyaları ve sanayisinde önde gelen sanayi kuruluşlarındandır. Müşteri odaklı yönetim sistemini benimseyen firma yönetimi, “teknolojik gelişmelerin yakından takip edilerek müşterilerine kaliteli ürün ve hizmeti sunmak için tüm imkânlarını seferber etmeyi” ilke edinmiştir....

MiSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışında ithalat ve ihracatı büyüterek en çok tercih edilen lider aksesuar markası olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

ViZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün ve dünyanın öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.
Sosyal Medyada Biz
Online Katalog